Polityka prywatności

Serwis mail2day.pl, zastrzega sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian w polityce prywatności. Wszystkich użytkowników serwisów, oraz subskrybentów korzystających z zasobów za pomocą mail2day.pl, publikowanych obowiązuje aktualna polityka prywatności.

Żadne ze zmian, które mogą zostać wprowadzone nie wpływają na podstawową zasadę: dane osobowe nie mogą być nikomu udostępniane, ani odsprzedawane zarówno przez serwis mail2day.pl, jak i jego użytkowników.

Jeśli nie zgadzasz się z niniejszą polityką prywatności, jesteś proszony o nieodwiedzanie serwisu mail2day.pl, nie subskrybowanie list, oraz nie korzystanie z naszych usług.

§ 1

Dane osobowe

W serwisie mail2day.pl, możesz być poproszony o dane osobowe takie jak e-mail, imię, nazwisko etc. Skoro ich wymagamy, oznacza to że są one niezbędne. Nie będą one jednak udostępniane i odsprzedawane.

§ 2

Bezpłatna subskrypcja

Subskrypcja bezpłatnych materiałów w mail2day.pl, wymaga podania takich danych jak e-mail, oraz imię. Na podany przez Ciebie e-mail wysyłane będą wiadomości w których sporadycznie może wystąpić Twoje imię (nie będzie ono wykorzystywane w innym celu, oprócz możliwości bezpośredniego zwrotu do Ciebie poprzez e-mail np. Cześć Janie).

§ 3

Zamawianie usług i produktów

Przy zamawianiu usług mail2day.pl, wymagane jest podanie dokładniejszych danych, które są niezbędne przy dokonywaniu płatności, za sprawą serwisu dotpay.pl.

§ 4

Niezapowiedziane wiadomości

Serwis mail2day.pl, zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości, adresowanych do abonentów oraz darmowych użytkowników serwisu.

§ 5

Cookies

Mail2day.pl, korzysta z małych plików cookies, przechowywanych na dysku Twojego komputera. Nie są one szkodliwe, jednak pozostają niezbędne do poprawnego funkcjonowania serwisu.

§ 6

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis mail2day.pl, powstał jako wielokrotny autoresponder. Użytkownicy sami udostępniają za jego pośrednictwem treść, dla tego my nie mamy na nią większego wpływu. Jeśli zapisując się na listę nie otrzymasz tego czego oczekiwałeś, do każdej wiadomości dołączany jest link pozwalający Ci się z niej wypisać.

Nie bierzemy również odpowiedzialności, za zamieszczanie reklam. Będąc subskrybentem musisz być ostrożny, w szczególności kiedy wysyłasz pieniądze w formie opłaty