Wybierz swój pakiet

Bez umów. Bez zobowiązań. Możliwość rezygnacji w każdej chwili.
Przetestuj za darmo!

Lista funkcjonalności

Autoresponder

Wywinduj się na wyżyny profesjonalizmu dzięki zautomatyzowanemu systemowi wiadomości kolejkowanych.

Personalizacja

Uzyskaj wyższą konwersję dzięki personalizowaniu wiadomości i newsletterów.

Import adresów e-mail

zacznij od skompletowania pełnej bazy swoich klientów w jednym miejscu. Możesz zaimportować i łączyć już istniejące, własne bazy.

Podstawowe statystyki

Ulepszaj swoje działania marketingowe dzięki wiedzy uzyskanej z podstawowych statystyk otwarć, odwiedzin i innych zachowań klienta.

Kreator formularzy

Twórz ankiety, zapisy i inne formularze, jakich tylko potrzebujesz, całkowicie za darmo!

Funkcjonalności PREMIUM

Akademia Mail2Day Premium

Zdobądź odpowiednią wiedzę, aby jeszcze bardziej zwiększyć zyski płynące z twojego marketingu.

Wyłączenie double opt-in

Nie zmuszaj klienta do irytującego potwierdzania adresu e-mail. Dzięki tej opcji usprawnisz komunikację z nowymi klientami.

Marketing Mobile

Docieraj bezpośrednio na telefon swojego klienta. Odbiór takiej wiadomości (tekstowej lub głosowej) diametralnie różni się skutecznością od newslettera.

Zaawansowane statystyki

Aby jeszcze lepiej mierzyć i optymalizować skuteczność swoich wiadomości skorzystaj z bardziej rozbudowanego systemu statystyk. Nie umknie Ci żadna informacja!

Bezpieczne logowanie

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy możliwość logowania się za pomocą jednorazowego kodu sms. Jak w bankach przy podpisywaniu przelewu. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Split testy newslettera

Stwórz kilka wersji swojego newslettera aby przekonać się, która z form jest najskuteczniejsza. Jest to podstawowe narzędzie analityczne marketingu mailowego.

Własny serwer SMTP

Dla wymagających udostniępniamy możliwość wysyłki wiadomości przy wykorzystaniu własnego serwera SMTP. Jeśli posiadasz takowy poproś o tę usługę naszego przedstawiciela.

Potrzebujesz pomocy?

Masz problem przy wyborze pakietu? Nie wiesz na czym polegają dane funkcjonalności? Zależy Ci na funkcjonalności, której nie przedstawiliśmy? Chętnie pomożemy.

NAPISZ DO NAS

Jakie są warunki korzystania z darmowego konta?

Darmowe konto posiada parę ograniczeń względem wariantów płatnych. Przede wszystkim limit unikalnych odbiorców na wszystkich listach na poziomie 1000 klientów oraz brak możliwości importu bazy do pliku. Poza tym konto darmowe posiada wszystkie funkcjonalności wersji premium.

Masz więcej pytań? Potrzebujesz doradcy?

Skontaktuj się z nami

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jaki pakiet wybrać?

Najważniejszym kryterium podczas wyboru pakietu jest wielkość bazy oraz tempo jej rozwoju. Nasze propozycje zostały tak dopasowane, aby zapewniły odpowiednie narzędzia dla odpowiedniej objętości bazy.

Czy potrzebuje pakietu premium?

Jak w pytaniu pierwszym zastanów się przede wszystkim nad wielkością bazy oraz jej tempem rozwoju. Jeśli masz dużą bazę lub pomimo stosunkowo małej ilości wpisów pragniesz zadbać o wysoką jakość swojego marketingu oraz jego analizy, pakiet PREMIUM jeswt właśnie dla Ciebie.

Czy mogę zmienić mój plan w dowolnej chwili?

Absolutnie tak. Co więcej, możesz to zrobić samodzielnie, w każdej chwili, z poziomu swojego panelu klienta. Dobieraj pakiety w zależności od aktualnych potrzeb.

Jaka jest cena wysyłki SMS/VMS?

Cena wysyłki poszczególnych sms'ów oraz vms'ów to zawsze kwestia indywidualna, uzależniona od liczby odbiorców. Standardowe stawki to 7 gr. za sms oraz 10 gr za vms.

Na jakiej zasadzie działa Akademia Mail2Day?

Akademia Mail2Day to cykliczne spotkania online. Na których są omawiane strategie, dobre praktyki oraz najskuteczniejsze i najlepsze strategie sprzedażowe tak aby zwiększyć jeszcze bardziej zyski płynące z marketingu. Aby mieć dostęp do Akademi wystarczy mieć wykupiony dowolny pakiet w Mail2Day, użytkownicy premium dodatkowo otrzymują skrypty, notatki oraz pomocnicze materiały video.